KONAKLI SIHHİ TESİSAT ARIZALARI

Günümüzde en çok yaşanan sorunlardan ve en çok para harcanılan konulardan biri de sıhhi tesisat arızalarıdır. İnsanların şikayetleri genellikle çalışanın arızayı tespit edememesi ve bilgisizce yapılan tamiratlardır. Evlerimiz, iş yerlerimizin en hassas noktalarından biri olan sıhhi tesisat bölümü karmaşık ve hassas bir mekanizmadır. Yanlış yapılan en ufak müdahale, tadilat durumu daha da kötüleştirebilir. Eğer aradığınız, çağırdığınız firmanın çalışanı deneyimsiz ve acemiyse, montajı yapan işçinin işçiliği kötü, yetersiz veya yanlışsa kurulan montajın arıza yapması kaçınılmazdır. Bu yüzden işlerinizi, tamirlerinizi, yapılandırmalarınızı uzman kişiler tarafından oluşturulmuş bir şirketle yapmalısınız. Yanlış kullanımlar, kısa ömürlü - kalitesiz - ucuz malzemelerin kullanılması, yanlış işçilik, bilinçsiz işçiler, boruların bozuk veya paslanmış olması gibi nedenlerle arızalar meydana gelmektedir. Tabi binanın yapım sırasında, baştan savma bir ana mekanizmanın kurulması ve alt yapısından dolayı meydana gelen sorunlar da buna dahildir. Malzemenin dayanıklı veya pahalı olması arıza yapmaması anlamına da gelmez. Kullanım hataları da sıhhi tesisat arızalarının başında gelen sebeplerden biridir. Açma-kapama-kontrol eleman akışkanının açılmaması, volanın boşa dönmesi, sızıntı(su kaçağı) olması, lavabo-tuvalet tıkanıklığı ve musluğun çalışmaması gibi sorunlar başlıca sıhhi tesisat arızlarındandır. Konaklı Sıhhi tesisat tamirleri konusunda uzmandır. Eski usul tamir eden firmalar gibi değildir. Olabildiğince az hasarla veya sıfır hasarla tadilatlarını sürdürür. Son teknolojiyi takip eder, alet - edevatları eksiksiz ve kalitelidir. Konusunda uzman çalışanları ve profesyonelliği ile diğer firmalardan farklıdır. İşinde başarılı ve deneyimli bir firmadır.

  Konaklı Su Tesisatçısı bünyesinde bulunan su tesisat ustaları, tamircileri ile Alanya Konaklı ve civarındaki evlerin/iş yerlerinin boru montajı, kanalizasyon, logar yapımı, bakımı ve montajı, kanal açma, gömme, rezarvuar ve musluk takımı tamiratı, yenileme işleri, su kaçağı bulma, çatı aktarma ve oluk yenileme gibi hizmetler verir. Ayrıca bunların hepsini kaliteli, uzun ömürlü, kullanışlı malzemelerle yapar. Verdiği hizmetler ucuzdur ve garanti verir.

  Gecenin bir saatinde evinizi su bassa ne yapardınız? Ya da soğuk bir kış gününde kaloriferiniz çalışmasa? Ve ya tam misafiriniz gelecek iken tuvaletiniz tıkansa? Bunların hepsinin kulağa çok çaresizce geldiğinin farkındayız... Arızanın ne zaman geleceği belli olmaz, arıza geliyorum demez. Sizi bu durumlardan kurtarmak ve korumak için Konaklı Sıhhi Tesisat Arızaları her zaman, 7/24 yanınızda!  Gün, saat, yer ayrımı yapmadan (Alanya içi ve çevresi) Konaklı Su Tesisatçısı bir telefon uzağınızda.