KONAKLI BATARYA MONTAJI

  Zaman içinde eskiyen ve fonksiyonunu yerine getiremeyen lavabo bataryalarının sökülmesi gerekmektedir. Birçok batarya çeşidi vardır ve batarya evimizin/iş yerimizin her yerinde kullanılır. Banyo,mutfak vs gibi yerlerde kullanılan bataryalardan bazıları lavabo bataryası, banyo bataryası, eviye bataryası ve bide bataryası…  İşinize yarayan yeni batarya modelleri görsellik ve işlev olarak daha çok hoşunuza gidebilir ve ya daha teknolojik olabilir, görerek, okuyarak, izleyerek yapabilirim zannedebilirsiniz. Ama beğendiğiniz batarya ve armatürlerin takılması için eskilerinin sökülmesi ve yerine yenisinin montajı gerekir. Yapılışı kolay görülebilir. İnternetten araştırarak, deneme - yanılma yoluyla yapılacak bir şey değildir, ustalık ve uzmanlık ister. Onca para verip özenerek aldığınız o pırıl pırıl, güzel bataryanın - armatürün ziyan olmasını ve çizilmesini istemezsiniz. O yüzden lütfen işi uzmanına bırakınız, herkes kendi işini yapsın. Konaklı Batarya Montajı, Musluk Montajı konusunda uzmandır. Konaklı Su Tesisatçısı’na her konuda olduğu gibi bu konuda da güvenebilirsiniz.

 Yeni bir musluğa ihtiyacınız olursa çok fazla görünüşe aldanmayın. Kaliteli ve garantili malzeme satan yerlerden satın alacağınız malzemeler daha uzun ömürlü olmaktadır. Bu konuda en dikkat etmeniz gereken konulardan biri de satın aldığınız malzemenin servisin ekibinin bulunmasıdır. Yetkili servisi bulunmayan malzeme satan yerlerden uzak durmanızı tavsiye ederim. Batarya montajı zahmetli bir iştir. Bu yüzden Konaklı Musluk Montajı’na güvenebilirsiniz. Musluk – batarya montajı emek ve bilgi ister. Herkesin yapabileceği bir iş değildir, el yatkınlığı da gerektirir. Mutlaka bir ustaya, firmaya danışılması, yardım edilmesi gereken bir konudur. Su akıtan, çalışmayan bataryalar sizi zor duruma sokabilir, güzel bataryalarınızın paslanmasına neden olabilir. Bataryayı sökmeye başlamadan önce ara muslukları kapatıyoruz, musluğu lavaboya sabitleyen somunu 13 numaralı anahtar veya küçük ingiliz anahtarı ile açıyoruz… Bunları uzun uzun anlatmak ve uygulamaya çalışmak yerine elinizin altındaki telefonla bir arama, internetle bir tık uzağınızda olan Konaklı Su Tesisatçısı’ na ulaşabilirsiniz.

  Aradığınız tesisatçıya ulaşamıyor olabilirsiniz ya da bir musluk tamiri için uzun yoldan gelmek istemeyen firmalara denk gelmiş de olabilirsiniz. Bunların hepsi yaşanılan şeyler. Artık insanlar ‘bir ustaya hiç tereddüt etmeden piyasa rayicinin üstünde para vermeye de hazırım yeter ki tamir etsinler’ demeye bile başladılar. Çünkü artık çoğu firma her şeyi ticarete dökmüş olmakla birlikte daha fazla nasıl, nerden kar edebilirim diye düşünmeye başladılar. Bu tür firmalardan uzak durmanızı tavsiye eder; en ucuz fiyatlarla, garantili çalışan Konaklı Su Tesisatçısı’ na bekleriz.