CİKCİLLİ BATARYA MONTAJI

  Öncelikle batarya nedir? Sıhhi tesisat sistemlerinden sıcak ve soğuk suyu istenilen oranlarda karıştırarak akıtabilen, suyun istediğimiz ısıya ayarlanabilmesini sağlayan armatürlere batarya denir. Hepimizin evinde belki de varlığını bilmediğiniz bataryalar bulunmaktadır. Bataryalar seramik tesisat malzemesi üzerine veya duvara monte edildikleri için montaj ölçüleri dikkate alınır. Montaj ölçülerinde, varsa önce üretici firmanın montaj ölçüleri dikkate alınır. Yoksa bilinen montaj ölçüleri uygulanır. Bataryaların da musluğun, lavabonun, armatürlerin şekline, modeline bağlı olarak değişen modelleri vardır. Her bataryanın takımı, montajı farklıdır. E dolayısıyla batarya takımında ve montajında kullanılacak alet ve edevatlar da farklıdır. İnternette batarya montajı ile ilgili okuduğunuz, gördüğünüz, izlediğiniz batarya değişimleri sizin evdeki batarya şekli ile aynı olmayabilir. Yanlış gösterilmiş, yanlış anlatılmış da olabilir. Bu yüzden bırakınız bu işi uzmanları yapsın. Cikcilli Su Tesisatçısı yetkili, uzman ekibi ile her zaman yanınızdadır. Alanya merkez ve çevresinde hizmet vermekteyiz. Sorun ne olursa olsun bizi arayın, Cikcilli Batarya Montajı ekibi ile sizlere yardımcı olalım.

  Evimizin en çok kullanılan bölümlerinden biri olan musluklarımız, lavabolarımız günlük yaşantımızda önemli bir yer kaplamaktadır.  Bu bölümlerden biri bozulduğunda hayatımızda aksaklıklara neden olur. Su sızıntısı, sıcak – soğuk su karışmaları, ayar sıkıntıları bataryanızda sorun olduğu anlamına gelebilir. Bataryalar çok çabuk arızalanan, eskiyen parçalardan bir tanesidir. Çünkü çok sık kullanıldığı için arızalanmaya müsait bir yapısı vardır. Musluk montajını da batarya montajını yaptığımız gibi en kısa sürede en pratik yoldan halledeceğimizin garantisini veriyoruz. Cikcilli Musluk Montajı ve Cikcilli Batarya Montajı işinde uzmandır.

 Bazı firmalar eskiden kalma usullerle batarya değişimi yapar. O özenerek aldığınız fayanslarınızı tek tek kırdığı yetmiyormuş gibi geriye çok pis, dağınık bir banyo bırakırlar. Bu usuller artık çok geride kalmıştır. Cicilli Su Tesisatçısı kullandığı son teknoloji alet ve edevatlarla evinize, banyonuza, musluğunuza hiç zarar vermeden eskisini çıkarır yenisini takar. Siz bu işi bize bırakın. Tek yapmanız gereken internet sitemize tıklayıp, telefon numaramızı bulup aramaktır. Sonra arkanıza yaslanın ve bizim gelmemizi bekleyin. O kadar da beklemenize gerek kalmaz. Çünkü ustalarla ve uzman ekibimiz ile telefonunuzu aldığımız andan itibaren olabildiğince en kısa zamanda yanınıza gelip sorunu teşhis edip, en pratik ve en kolay yoldan sorununuza çözüm üretmekteyiz. Diğerlerinden farkımızı ortaya koyduğumuzun farkındayız. Sıhhi tesisatçıya mı ihtiyacınız var? Cikcilli Su Tesisatçısı’nı arayın, emin olun pişman olmayacaksınız!