CİKCİLLİ LAVABO AÇMA

  Tıkalı mutfak, banyo, lavabo, tuvalet ve pimaş açma konusunda uzman olan Cikcilli Su Tesisatçısı profesyonel ekibimiz ile evinize veya işyerinize hiçbir zarar vermeden, kırma ve dökme yapmadan, pratik ve hızlı bir şekilde tıkalı su ve pislik atık giderlerinizi açarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

  Gelişen teknoloji sayesinde artık tıkanan giderler lavabolar musluklar için de çözümler üretiliyor. Son teknolojiyi takip eden, en son teknikleri kullanarak müşteri memnuniyetinin garantisini veren Cikcilli Lavabo Açma ekibimiz sizleri yarı yolda bırakmamak için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Lavabo tıkanıklığına sebep olan şeyler genellikle yemek artıklarının, katı cisimlerin borulara sıkışıp boruları tıkaması yüzünden oluşmaktadır. Eski bir yapıda oturuyorsanız borularınız kireçlenmiş, eskimiş, kırılmış ve ya çatlamış olabilir. Bunların dışında eğer çok fazla kimyasal lavabo – musluk açıcı kullanıyorsanız birbirinden farklı lavabo açıcı ürünler lavabonun gider borusunda kireç taşı gibi beyaz bir tabaka oluşturur, durumu içinden çıkılmaz bir hale getirir.

  Cikcilli Lavabo Tıkanıklığı konusunda uzman bir firmadır. Cikcilli Su Tesisatçısı’nın vermiş olduğu tüm hizmetler Türk Standartları Enstitüsü hizmet kriterlerine uygundur. Vizyonumuz da misyonumuz da yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile çalışan, her işin garantisini veren, en hızlı ve pratik yoldan müşterilerimizin sorunlarını çözen bir firma olmak.

  Cikcilli Su Tesisatçısı tamir - onarım, bakım, yenileme, teçhizat, servis hizmeti sağlayan firma; üniversite, endüstri meslek lisesi ilgili bölümlerinden mezun, eğitimli ve halk eğitim merkezi usta, çırak, tekniker sertifikalarına sahip uzmanlardan oluşmaktadır. Tesisatçılık insan sağlıyla iç içe bir meslektir. Tesisatçı da bunu bilerek davranmalı, bilinçli olmalı ve çalışmalarına özenle yapmalıdır. Tesisat borularının doğru bağlanmaması, tamir ve tadilatların özenli yapılmaması, sorunun doğru teşhis edilememesi, lavabo ve muslukların yapısına bakılmadan montaj yapılması su tesisatı ile ilgili problemler yaşamanıza hatta çok daha kötü sonuçlara yol açar ve bu sonuçların çözümleri size pahalıya patlar. Bu tür problemler hem faturanıza zarar verir, hem de evinizdeki diğer alanları da kötü etkiler. Sıhhi tesisatçı ve sıhhi tesisat firması seçimi kolay bir seçim gibi görünse de aslında dikkatli ve araştırılarak seçilmesi gereken bir iştir.

 Lavabonuz mu tıkandı? Her yeri su mu bastı? Acil tesisatçı ya mı ihtiyacınız var? Korkmayın, telaşa gerek yok. Arayın bizi sorununuzu anında çözelim. Cikcilli Su Tesisatçısı her zaman müşterinin yanında!