CİKCİLLİ MUTFAK GİDERİ AÇMA

Günümüzde çoğu firma tıkanıklığın işe yaracak hale gelene kadar ki bir kısmını açıp sorunu kökünden çözmek yerine idare edecek kadarını halleder. Bu da onların şu şekilde işine yarar. Günler, haftalar belki de aylar sonra mutfak gideriniz tekrar arıza yapacak ve tekrar onları arayacaksınız. Onlar da sanki kendi sorunlarından kaynaklanmıyormuş gibi yapıp tekrar tamir eder ve sizden tekrar tekrar para alırlar. Günlerce haftalarca kazandığınız paranızı çöpte bulmuyorsunuz. Bu yüzden bir hiç için çöpe atmaya hiç gerek yok. Bu döngü bu şekilde devam eder. Ta ki siz dur diyene kadar. Siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz. Cikcilli mutfak gideri açma, mutfak gideri tıkanıklığını en derinine iner ve sorunu kökünden çözer.

  Mutfak giderinin tıkanmasındaki başlıca nedenleri yağ kalıntıları, yemek artıkları, çay çöpleri, sigara izmaritlerinin mutfak giderlerinin bağlı olduğu boruları tıkıyor olmasıdır. Yemek yağlarının neden olduğu kötü koku ve tıkanmaları en kısa yoldan ve en kısa sürede su jeti makinesiyle temizlemekteyiz. Mutfak giderlerindeki tıkanıklığı engellemek veya tıkanma süresini uzatmak için sık sık kontrol ettirilmelidir. Ortalama 5 yıl süreyle giderlerin temizliği yapıldıkça sıkıntı yaşamazsınız. Ev ya da iş yeri gibi alanlarda günlük hayatımızı kısıtlayan mutfak gideri tıkanıklığı eğer hemen teşhis edilip, kontrol altına alınmazsa su sızıntısı, boru patlaması, su basması gibi korkunç olaylara neden olabilir.

  Uzun süredir kimyasal açıcıları kullanmak da bir süre sonra mutfak giderinin tıkanmasına ve hatta çok daha kötü sonuçlara sebep olur. Cikcilli Su Tesisatçısı olarak tıkalı gider borularında tıkanıklık açma hizmeti sağlıyoruz. Şimdiye kadar açılmaz denilen yüzlerce tuvalet ve lavabo gideri açtık. İşlerinizi çözmeye gelen personelin hepsi yıllardır bu işle uğraşan ustalar oldukları için çözümsüz kalmamanız için ellerinden geleni yapmaya çalışırlar. Firmamız öncelikle gider borularınızda ki tıkanıklığın sebebini tespit eder sonra tıkanıklığı açmak için robot cihazlar kullanır. Bu cihazlarla tıkalı olan nesneler kameralı cihazlarımızla görüntülenir ve tıkanıklığa sebep olan cisimler tek tek çıkarılır ardından  tıkanıklık oluşturan farklı bir şey var mı kontrolü sağlanır. Sık sık lavabo ve mutfak banyo gider tıkanıklığı yaşıyorsanız, kanallarda biriken tıkanıklığın tam olarak gitmediğine işaret etmektedir. Lavabo mutfak tıkanıklarınızı, mutfak giderlerinizi kırmadan, pimaş giderlerine, fayanslarınıza ve borularınıza zarar vermeden, en kolay ve pratik şekilde en son teknolojik cihazlarla, robotlarla mutfak giderinizi temizler. Cikcilli Su Tesisatçısı’nı tercih edin. Emin olun pişman olmayacaksınız.