KONAKLI TUVALET GİDERİ AÇMA

  Günlük hayatta çok sık kullandığımız tuvaletlerimiz hatalı kullanım ya da yanlış yapılan temizlik nedeniyle tıkanır. Tuvalet kağıdı, ped, çocuk bezleri, temizlik bezleri, saç-kıl birikintileri, ıslak mendillerin tuvalete atılması sonucunda oluşan tıkanıklıklar başlıca tıkanma nedenlerindendir. Evinde kedi, köpek, evcil hayvan besleyenlerimiz de vardır elbette. Kedi kumu, saksı toprağı gibi cisimleri tuvalete dökmemeniz gerekmektedir. En büyük yapılan hatalardan biri de süpürge makinesinin torbasını tuvalete boşaltmaktır.

  Tuvaletinizde bir sorun var ve siz o sorunun ne olduğunu bilmiyor musunuz? Sorunu bilmediğiniz içinde nerden başlayacağınıza karar veremiyor, kimseye danışamıyor musunuz? Konaklı Su Tesisatçısı’nı arayın hemen sorunu teşhis etsin ve sizi bu dertten kurtarsın. Kötü koku, pis su, taşma, atıkların geri gelmesi, sifonun çalışmaması tuvalet giderinin tıkanıklığının başlıca göstergeleridir. Klozetinizi kendi başınıza açmaya çalışmamalısınız yoksa daha büyük sorunlara yol açabilirsiniz. Tuvalet giderinin tıkanması sorununda en büyük yapılan hatalardan biri de kova kova su dökülmesi, durmadan tuvalet pompası ile pompalamak, marketlerde satılan kimyasal tuvalet açıcılarının kullanılmasıdır. Kezzap bile döktük diyen müşteriler de biliyoruz…

  Her ne kadar basit bir iş gibi görünse de tıkanıklığın nerden kaynaklandığını bilmeden teşhis koyamaz ve yanlış uygulamalar yapabilirsiniz. Başınıza böyle bir şey geldiğinde sakin olun, elinize telefonu alın ve internet sitemizde bulunan telefon numarasını çevirin. Konaklı Su Tesisatçısı 7 gün 24 saat hizmetinizde.

  Siz de ‘ben hallederim’ diyenlerden misiniz? Bilin ki bazı tıkanıklıklar sizin yaptığınız şeylerden kaynaklı olmayabiliyor. Binanın ana logarı da tıkanmış olabilir. Bina logarı tıkandığında geri taşma, üst kattan alt kata akma, lavabo giderlerinden, duş giderlerinden ve yer süzgeçlerinden taşma yapabilir. Emin olun bununla uğraşmak istemezsiniz. Midesi hassas olanların bu işe kalkışmamasını öneririz. Bu yüzden bırakın işi bilenler yapsın! Konaklı Su Tesisatçısı her işte olduğu gibi bu işin de üstesinden rahatlıkla gelebiliyor.

Konaklı Tuvalet Gideri Açma ekibi ile size garanti vermekteyiz. Tuvalet tıkanıklığı açma servisi ile evinize, fayanslarınıza, tuvaletinize zarar vermeden, kırmadan, dökmeden, tadilatsız bir şekilde sorununuzu anında çözer. Tıkanan tuvalet giderini açmadan önce kanallarda oluşan tıkanıklığın nedenini teşhis etmek gerekir. Kameralı görüntüleme cihazları ile kısa sürede tuvaleti tıkayan nesne ve atıklar görüntülenir, tıkanıklığın türüne göre tuvalet açma işlemi yapılır. Kameralı görüntüleme cihazları ile tıkanıklığın yerini teşhis eder ve son teknoloji robot cihazlarla anında tıkanıklığı açar. Konaklı Su Tesisatçısı’na güvenebilirsiniz.