ALANYA TUVALET GİDERİ AÇMA

  Alanya tesisat olarak sizlere tuvalet gideri açma ile ilgili bir makale hazırladık. Tuvaletiniz tıkandığında  sakın endişelenmeyin bir telefon uzağınızdayız. En kısa zamanda gelerek en kaliteli hizmet ile sizlerin bu problemini çözmekteyiz. Alanya’da profesyonel bir tesisat olarak tuvalet tıkanıklığı açma ekibimiz kırmadan dökmeden tadilatsız bir şekilde robot cihazlarla tıkanıklıkları açar ve kameralı görüntüleme cihazları ile gider borularında tıkanıklıkları görüntüleyerek sorunları tespit eder.  Peki tuvalet neden tıkanır?

  Islak mendillerin tuvalet giderine atılması, rulo halinde atılan tuvalet kağıtları, atılan sert cisimler, poşetler, temizlik bezleri, pedler, çocuk bezlerinin gidere atılması, kedi kumu,saksı toprağı, erimeyen kağıt havlu, alçı,çimento gibi kalıtsal maddeler tuvaleti tıkar ve en çok karşılaşılan bina logarının tıkanması ile oluşan tuvalet tıkanma sorunlarıdır.Ana hat tıkalı olduğundan tuvaletlerde taşma yapar. Tuvalet tıkandığı zaman neler yapmalısınız?

  Tuvaletinizde bir sorun var ve siz o sorunun ne olduğunu bilmiyor musunuz? Sorunu bilmediğiniz içinde nerden başlayacağınıza karar veremiyor, kimseye danışamıyor musunuz? Alanya Su Tesisatçısı’nı arayın hemen sorunu teşhis etsin ve sizi bu dertten kurtarsın. Kötü koku, pis su, taşma, atıkların geri gelmesi, sifonun çalışmaması tuvalet giderinin tıkanıklığının başlıca göstergeleridir. Klozetinizi kendi başınıza açmaya çalışmamalısınız yoksa daha büyük sorunlara yol açabilirsiniz. Tuvalet giderinin tıkanması sorununda en büyük yapılan hatalardan biri de kova kova su dökülmesi, durmadan tuvalet pompası ile pompalamak, marketlerde satılan kimyasal tuvalet açıcılarının kullanılmasıdır. Kezzap bile döktük diyen müşteriler de biliyoruz.

 Alanya Tuvalet Gideri Açma ekibi ile size garanti vermekteyiz. Tuvalet tıkanıklığı açma servisi ile evinize, fayanslarınıza, tuvaletinize zarar vermeden, kırmadan, dökmeden, tadilatsız bir şekilde sorununuzu anında çözer. Tıkanan tuvalet giderini açmadan önce kanallarda oluşan tıkanıklığın nedenini teşhis etmek gerekir. Kameralı görüntüleme cihazları ile kısa sürede tuvaleti tıkayan nesne ve atıklar görüntülenir, tıkanıklığın türüne göre tuvalet açma işlemi yapılır. Kameralı görüntüleme cihazları ile tıkanıklığın yerini teşhis eder ve son teknoloji robot cihazlarla anında tıkanıklığı açar. Alanya Su Tesisatçısı’na güvenebilirsiniz.

  Her ne kadar basit bir iş gibi görünse de tıkanıklığın nerden kaynaklandığını bilmeden teşhis koyamaz ve yanlış uygulamalar yapabilirsiniz. Başınıza böyle bir şey geldiğinde sakin olun, elinize telefonu alın ve internet sitemizde bulunan telefon numarasını çevirin. Alanya Su Tesisatçısı 7 gün 24 saat hizmetinizde. Siz değerli müşterilerimizin mağdur olmaması adına profesyonel ekibimiz ile kaliteli bir hizmet sunmak için çabalıyoruz.